Kolorowe lato

Dzięki nowej serii odzieży roboczej firmy MASCOT lato stanie się bardziej kolorowe. Użytkownicy ze wszystkich branż i sektorów mogą skomponować letnią garderobę bazując na 8 dwukolorowych kombinacjach kolorystycznych.

1z

MASCOT® UNIQUE to nazwa serii, która pojawiła się w ofercie firmy MASCOT wiosną tego roku. Teraz kolekcja została wzbogacona również o kolor zielony, co daje jeszcze więcej możliwości połączeń.

Spodenki o ergonomicznym kształcie
Latem szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się spodenki. Zarówno spodenki, jak również pozostałe typy spodni posiadają klin po wewnętrznej stronie nogawek oraz są ergonomicznie skrojone. Dzięki temu masz dużą swobodę ruchu oraz pewność, że szwy nie będą Ci przeszkadzać podczas ruchu. Szorty wyposażone zostały także w wiele ciekawych detali jak np. obszerne kieszenie na udach, które możesz dzielić w zależności od Twoich potrzeb, bądź też nowo zaprojektowane kieszenie przednie z kieszonką na telefon komórkowy, do której masz łatwy dostęp. Wszystkie spodenki są wykonane z lekkiej tkaniny diagonalnej.

Spodnie, które zapewniają efekt „chłodzenia”
Mimo letnich upałów ogromnym zainteresowaniem cieszą się nadal spodnie z długimi nogawkami- zwłaszcza wtedy, gdy na co dzień pracujesz na kolanach i potrzebne Ci są kieszenie na nakolanniki oraz nakolanniki. MASCOT® UNIQUE to także cała gama produktów wykonanych z tkaniny Tencel®, która wyprodukowana została z drzewa eukaliptusowego, dzięki czemu jest ona naturalnym włóknem. Oprócz tego, że jest to tkanina niezwykle miękka, to doskonale odprowadza ona wilgoć i reguluje temperaturę. Tencel® jest w rzeczywistości tkaniną 50% bardziej chłonną niż bawełna, a tym samym dającą doskonały komfort. Innymi słowy jest to niezwykle przydatne w letnie upały, gdyż użycie tkaniny Tencel® sprawia, że spodnie mają właściwości lekko chłodzące i jednocześnie transportują pot. Ponadto produkty posiadają wszystkie dobre właściwości typowe dla poliestru- odporność na ścieranie, stabilność wymiarową oraz wytrzymałość podczas prania. Połączenie Tencel® oraz poliestru pozwala uzyskać najlepsze cechy z obydwu materiałów. W opracowaniu tej wyjątkowej tkaniny w laboratorium brali osobiście udział pracownicy firmy MASCOT.

3s

Zapraszamy do sklepu: http://www.sklep.safety-workwear.eu/pl/c/Unique/168

Źródło: Komunikat prasowy Mascot International A/S