Spodnie MASCOT®Mannheim

Jest to część nowej kolekcji UNIQUE, MASCOT przedstawia spodnie MASCOT® Mannheim. Do wyboru są trzy długości spodni oraz osiem kombinacji barw, te dwukolorowe spodnie robocze z pewnością spełnią wymagania twoje oraz twego miejsca pracy.

ms

Wykonany z MASCOT® Quality 442, lekkiej i miękkiej tkaniny diagonalnej z 65% poliestru/35% bawełny, produkt ten zachowa swój kształt i ubarwienie nawet po wielu praniach. Produkty wykonane z Quality 442 są najczęściej wybierane w przemyśle, nadają się również do prania przemysłowego. Odzież z kolekcji MASCOT® UNIQUE http://www.sklep.safety-workwear.eu/pl/c/Unique/168 przetestowano pod kątem normy EN ISO 15797 o praniu przemysłowym. Zaprojektowano ją z myślą o pracach przemysłowych, więc wszystkie guziki i zamki są osłonięte, by nie rysowały lub zahaczały o inne obiekty; jest to szczególnie istotne dla pracodawców w przemyśle samochodowym, meblowym i inżynieryjnym.

MASCOT® UNIQUE wykonano w stałym oparciu o opinie użytkowników, więc nowa kolekcja bierze pod uwagę nowe narzędzia, wykorzystanie smartfonów i zmienione wzorce ruchowe. W wyniku tych badań, MASCOT® Mannheim posiadają wiele unikalnych zalet. Spodnie nie tylko cechują się ergonomicznym kształtem zapewniającym optymalny komfort, nowo opracowane kieszenie kolanowe dają pewność, że nakolanniki zawsze będą tam, gdzie być powinny. Wzmocnione za pomocą Cordura®, kieszenie kolanowe są trwałe i wytrzymałe. Konstrukcja z tyłu spodni, w pasie, została wzniesiona celem uzyskania lepszego pokrycia i ochrony przed przeciągami.

Dla większego bezpieczeństwa, spodnie wyposażone są w duże, lecz dyskretne ciemne paski odblaskowe. Spodnie posiadają także nowo zaprojektowane kieszenie na telefon połączone z kieszeniami dżinsowymi, jak również większe kieszenie z mnóstwem miejsca na ręce. Wyposażone są również w regulowaną pętlę na młotek, pierścień typu D na karty identyfikacyjne, zoptymalizowaną kieszeń na linijkę, kieszeń na długopis oraz kieszeń na udzie (z ręcznym podziałem), a więc w spodniach tych znajdzie się miejsca na wszystkie niezbędne narzędzia.

Spodnie MASCOT® Mannheim zapewniają także certyfikowaną ochronę przed szkodliwym słonecznym promieniowaniem ultrafioletowym. Przetestowany zgodnie z normą, standardem 801 o promieniowaniu ultrafioletowym, produkt ten zapewnia znacznie lepszą ochronę od najsilniejszego nawet kremu z filtrem przeciwsłonecznym. Ochrona przez promieniowaniem ultrafioletowym jest szczególnie ważna dla tych, którzy przez sporą część dnia pracują na słońcu.

Spodnie MASCOT® Mannheim dostępne są w 8 dwubarwnych wariacjach kolorów; są to ciemny antracyt/czarny, czarny/ciemny antracyt, biały/ciemny antracyt, królewski/ciemny granatowy, ciemny granatowy/królewski, khaki/czarny, czerwony/czarny oraz zielony/czarny.

Zapraszamy do sklepu: http://www.sklep.safety-workwear.eu/pl/p/Spodnie-MASCOT-Mannheim-UNIQUE-12679-442/644
Źródło: Komunikat prasowy Mascot International A/S