Dostawcy

MASCOT

mascotMascot International A/S z siedzibą w Dani jest międzynarodowym przedsiębiorstwem rodzinnym, zajmującym się projektowaniem, produkcją i dystrybucją wysokiej jakości odzieży roboczej i obuwia ochronnego dla rzemieślników, pracowników budowlanych i przemysłowych. Od wielu lat firma odnotowuje znaczny wzrost zarówno w zakresie obrotów, jak i zysków. MASCOT jest wiodącym na rynku duńskim producentem odzieży roboczej oraz jedną z największych marek w Europie. Firma MASCOT została wyróżniona nagrodą »Lider rynku w jakości produkcji« spośród 750 europejskich producentów odzieży roboczej.


HELLY HANSEN

mascotW firmie Helly Hansen z siedzibą w Norwegi od zawsze przyświecała jedna idea – produkować odzież, która w każdych warunkach zapewni najwyższy komfort połączony z najwyższym bezpieczeństwem. Założyciel, kapitan Helly Juell Hansen, podjął to wyzwanie już w 1877 roku, kiedy stworzył pierwszą wodoodporną odzież dla rybaków i marynarzy. Ponad 130 lat działań skoncentrowanych na innowacyjności i jakości uczyniło firmę Helly Hansen jedną z największych i najlepszych na świecie, produkującą odzież roboczą i ochronną.


F. ENGEL

mascotF Engel ® , rodzinny koncern z Dani założony w 1927 roku jest obecnie zarządzany przez czwarte pokolenie. F. Engel K / S produkuje i sprzedaje odzież roboczą i ochronną marki Workzone ®, która poprzez styl i kolor stopniowo staje się częścią wizerunku profesjonalnej firmy. Produkcja odzieży jest podzielona na trzy działy: odzież robocza, odzież męska i ekskluzywna odzież myśliwska.


GRANBERG

mascotGranberg AS z Norwegii OD 51 lat, jest jednym z największych na terenie Północnej Europy dostawców rękawic dla przemysłu oraz innych środków ochrony służącej także ochronie zdrowia. Dostarcza także wysokiej jakości odzież jednorazową. Produkty pokrywają szeroką gamę zastosowań od przemysłu ciężkiego takiego jak budownictwo oraz prace konstrukcyjne, przemysł spożywczy, elektroniczny, spawalnictwo instytucje zajmujące się ochroną zdrowia i bezpieczeństwa.